Διακρίσεις αθλητών μας στο αγωνιστικό Σαββατοκύριακο 7-8 Μαίου

To διήμερο 7-8 Μαίου 2016 υπήρξε αθλητική δραστηριότητα με επιτυχημένες εμφανίσεις σε δύο αγώνες από τους αθλητές του sciencetraining.gr. Πιο συγκεκριμένα στη Φλώρινα και στον 1ο ορεινό δρόμο Flampouro Race 13,6χλμ η Έλλη Τζάμου ανέβηκε στο βάθρο των νικητών καταλαμβάνωντας την 2η θέση στη κατηγορία γυναικών. Ο Άρης Μύρκος, κατέλαβε στον ίδιο αγώνα την 2η θέση στην κατηγορία του και 4η στη γενική κατάταξη με χρόνο 1.02.50 και ο Μιχάλης Τόρος στην 9η θέση γενικής κατηγορίας! Επίσης 2 ακόμα μέλη της ομάδας μας ο Ταρπάγκος Δημήτρης και η Μαριλένα Κοκκίνου τερμάτισαν επιτυχώς τον αγώνα παρά τις δύσκολες καιρικές συνθήκες. Στον αγώνα της Θεσσαλονίκης ''under armour'' Η Χριστίνα Κλέπκου κατέκτησε της δεύτερη θέση στην ηλικιακή της κατηγορία και 7η γενικής στο αγώνισμα των 10χλμ! Πολλά συγχαρητήρια σε όλους